str11132019

Aktualizovanépon, 11 nov 2019 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Pes v Piešťanoch do tváre pohrýzol päťročné dievčatko

Pes v Piešťanoch do tváre pohrýzol päťročné dievčatko

PIEŠŤANY 6. apríla 2016 - Polícia bola v utorok 5.4.2016 okolo 17.00 h privolaná k incidentu, ku ktorému došlo v meste Piešťany. V areáli strednej záhradníckej školy zaútočil pes plemena Akita Inu na päťročné dievčatko.

Pes v Piešťanoch do tváre pohrýzol päťročné dievčatko

Skupina mladých ľudí a medzi nimi aj päťročné dievčatko s matkou, ktorí sa vzájomne poznali, boli spolu vonku. Jeden z mladíkov mal so sebou aj psa, ktorého mal po celý čas na vôdzke a s náhubkom.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...
Po krátkej prechádzke vošli do otvoreného areálu školy, kde si chceli posedieť. Tu dal majiteľ psovi dole náhubok, aby sa mohol napiť vody, naďalej ho však mal na vôdzke. Dievčatko viackrát prišlo k psovi a pohladkalo ho, no na ďalší raz pes na ňu zaútočil a pohrýzol ju do vlasovej časti hlavy. V dôsledku útoku dievčatko utrpelo skalpačné poranenie hlavy a poranenie ušnice. Polícia prijala trestné oznámenie a túto udalosť preveruje ako ublíženie na zdraví.

zdroj: KR PZ Trnava, fotografia: 123rf.com

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť