Artea No.1 - reklamná agentúra, Trnava
 

pon01222018

Aktualizovanéuto, 07 nov 2017 4pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Spoločnosť Ostatné zo spoločnosti

Ostatné

V Trnave pri príležitosti osláv sv. Floriána oceňovali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru

TRNAVA 11. mája 2016 - Dňa 10. mája 2016 sa pri príležitosti osláv sv. Floriána, patróna hasičov, konalo slávnostné oceňovanie príslušníkov Hasičského a záchranného zboru za dlhodobé a príkladné plnenie služobných povinností v sále Divadla Jána Palárika v Trnave.

V Trnave pri príležitosti osláv sv. Floriána oceňovali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru

Čítať ďalej: V Trnave pri príležitosti...

V sobotu 22. augusta sa otvára City Arena, polícia je pripravená

TRNAVA 20. augusta 2015 - Polícia je na slávnostné otvorenie City Arena pripravená. Vedenie úzko spolupracuje s organizátormi City Areny a v súvislosti s jej otvorením polícia zabezpečí zvýšený výkon služby.

V sobotu 22. augusta sa otvára City Arena, polícia je pripravená

Čítať ďalej: V sobotu 22. augusta sa...

Milujem ju. Trnaváčku!

( 3 x )

Vracia sa do Trnavy síce len raz ročne, ale jej príchod je vždy fenomenálny. Je to naozaj veľká cestovateľka. Navštevuje pravidelne rôzne miesta, čo mi nie je veľmi pochuti.

jar 20150419 1507419016

Čítať ďalej: Milujem ju. Trnaváčku!

AZU big day!

AZU. Alebo? Aktivita zvyšuje úspech. Poviete si, zaujímavá myšlienka. To naozaj máte pravdu. Šikovní ľudia však túto zaujímavú myšlienku zhmotnili a vznikla konferencia s rovnomenným názvom, ktorá neunikla ani našej pozornosti.

azu big day 20141010 1115281529

Čítať ďalej: AZU big day!

Už túto stredu čajový kútik, knižná výstava, rôzne hry a zaujímavé informácie

FACOOLTNÉ STREDY na FF UCM pokračujú. Príďte aj vy najbližšiu stredu, a spríjemnite si deň na FACOOLTNÝCH stredách.

facooltne stredy 20141010 1434573119

Historicky prvá FA-COOL-TNÁ STREDA sa uskutočnila 1.10., predstavila niekoľko hostí so zaujímavými príspevkami. Matúš Horváth, súčasný šéfredaktor fakultného časopisu PARAZOL, odprezentoval doterajšie ako aj plánované aktivity a upozornil na možnosť byť súčasťou tímu redakčnej rady: „Šikovných ľudí nie je nikdy dosť a je to možnosť ako byť popri štúdiu produktívny, nabrať skúsenosti“. Dievčatá zo študentskej organizácie AIESEC Trnava zase študentom predstavili možnosti zahraničných stáží a pobytov, vďaka ktorým môžu spoznať novú kultúru, nabrať nové skúsenosti, zlepšiť sa v cudzom jazyku a či vytvoriť medzinárodnú sieť kontaktov na celý život. Posledným hosťom bol originálny rečník Josef Oriško z organizácie EEECC, ktorý predstavil program a štruktúru kurzov mierotvornej antropológie. Týchto sa zúčastnili aj študenti a pedagógovia našej fakulty, či už v Afrike, Kosove, Ukrajine alebo v Moldavsku. Pani dekanka FF úvodom dodala, že v spolupráci s touto organizáciou fakulta pripravuje nový študijný program. Tento bude v plnej miere predstavený v rámci podujatia Týždeň vedy a techniky na Slovensku / 10. - 16.11 2014 /.

Nasledujúca facooltná streda bude rovnako zaujímavá. V stredu 15. októbra bude od skoršieho rána k dispozícii čajový kútik Čajovne Fantázia. „Prebúdzanie s čajom“, čiže možnosť ochutnávky niekoľkých druhov čaju, určite poteší každú neprebudenú myseľ. V ponuke budú aj balené sypané čaje či čajová keramika. Páni z čajovne takisto prispejú krátkou prezentáciou o čaji, servise, histórii tohto nápoja. Ďalším prispievateľom bude Matej Hrušč z organizácie AIESEC, ktorý si pripravil naozaj chytľavú témy. Viete čo je prokrastinácia? Chcete zlepšiť svoj time management? Určite nevynechajte tieto tréningy, môžu zlepšiť efektivitu Vašej práce a štúdia.  Faccoltné stredy sú najmä o užitočných informáciách a aktívnom akademickom živote. V rámci popoludňajšieho programu teda predstaví kolega z katedry germanistiky, lektor Wolfram Richard Karg, možnosti štúdia a rozvoja jazykových schopností v Nemecku aj vďaka pobytom, štipendiám a stážam prostredníctvom organizácie DAAD. Celým dňom nás bude sprevádzať aj predajná knižná výstava vydavateľstva SLOVART a samozrejme súčasťou budú aj stolové a kartové hry. Prídite preto stráviť užitočne čas v škole či okno medzi prednáškami. Pre viac info klikajte na http://goo.gl/IGFDfk.