str11132019

Aktualizovanépon, 11 nov 2019 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty Miro Žbirka v Trnave tak, ako ho nepoznáte

Miro Žbirka v Trnave tak, ako ho nepoznáte

Trnava sa pripravuje na jedinečný predvianočný koncert aký tu ešte nebol. 1. Decembra sa v Dome kultúry predstaví Miro Žbirka, ktorý tu vystúpi v rámci svojho unikátneho Vianočného Best of Video Tour. Tešiť sa môžete na kombináciu živého koncertu a premietania videoklipov na LED stene. Tie najlepšie videoklipy, ktoré Miro Žbirka za svoju kariéru natočil sú taktiež súčasťou pripravovaného DVD, ktoré vojde do predaja v priebehu októbra.

koncert mira zbirku v trnave 20140923 1909874201

 Na koncerte budete celkovo počuť a vidieť viac ako 20 skladieb, pričom medzi nimi budú obľúbené hity ako V slepých uličkách, Atlantída, 22 dní alebo Biely Kvet, ale chýbať nebude ani aktuálna produkcia. Odznie najnovšia pieseň Fair Play, ktorú Meky nahral v slovenskom aj anglickom jazyku, a ktorá je zároveň soundtrackom rovnomenného českého filmu o nádejnej mladej bežkyni, ktorá sa v 80-tych rokoch v Československu snaží prepracovať na olympiádu. Klip k tejto piesni Meky nakrúcal vo Veľkej sále pražského Kongresového centra, kde získal svojho vôbec prvého Zlatého slávika za rok 1982. Predvianočný čas je ako stvorený aj na premiéru videoklipu k minuloročnej úspešnej pesničke Vianočná (o prímerí), na ktorú sa priaznivci v Trnave taktiež môžu tešiť. Meky má navyše pre svojich fanúšikov pripravených viacero zaujímavých zákulisných informácií a doposiaľ nezverejnených príbehov a perličiek, na ktoré bude vďaka komornejšej atmosfére dostatočný priestor, a ktoré okorenia celý koncert. Nechajte sa prekvapiť a spoznajte Mira Žbirku v novom svetle. 

Meky k tour dodáva: "Teším sa na tieto koncerty, pretože aj po toľkých rokoch na pódiu opäť zažijem niečo nové. Tentoraz nepôjde o veľké haly, takže kontakt s publikom bude bližší a atmosféra intímnejšia."

Lístky na Mekyho koncert v Trnave 1.12.2014 si môžete zakúpiť tu: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1413/vianocne-best-of-video-tour-2014-miroslav-zbirka

                                                                                                                                          Zdroj: Michal Vernanský

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť