str10232019

Aktualizovanépon, 15 júl 2019 8am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Trnava a okolie PR články

Ako získať dobré sídlo spoločnosti bez vlastnej kancelárie

Založiť si novú firmu a podnikať pod vlastným menom a na vlastnú zodpovednosť znamená, preštudovať si obrovské množstvo zákonov a nariadení, ktoré budete musieť od samého začiatku dodržiavať. K jedným z nich patrí aj povinnosť firmy mať na zápis do Obchodného registra svoje vlastné sídlo. S označením, ideálne výhodnou adresou a polohou.

Čítať ďalej: Ako získať dobré sídlo...

Moderný hotel na severe Slovenska, ktorý vám poskytne moderné priestory na organizáciu mítingov a iných firemných akcií

( 1 x )

Každý podnikateľ by pre dobro svojich zamestnancov a dobro svojej firmy mal organizovať firemné akcie a mítingy, ktoré vo všeobecnosti utužujú vzťahy a pomáhajú napredovať.
Miest, kde môžete zorganizovať vlastný firemný míting, je niekoľko. V každom meste nájdete pár pekných moderne vybavených hotelov, ktoré disponujú aj takými priestormi, ktoré vy potrebujete na organizáciu vlastného mítingu. Jedným z takýchto hotelov je aj hotel nachádzajúci sa na severe našej krajiny, konkrétne v meste Žilina.

Čítať ďalej: Moderný hotel na severe...

Dámske módne trendy leta 2019

( 1 x )

Aj keď to vonku ešte vôbec nevyzerá, o pár dní začína prvý letný mesiac. Väčšina z nás sa už tohto obdobia nevie dočkať. Obdobie krátkych tričiek, zmrzlín, chladených nápojov je onedlho tu.
Viete ale aké oblečenie bude trendy práve toto leto?

Čítať ďalej: Dámske módne trendy leta 2019

Čo si všímať pri výbere dámskej obuvi?

( 1 x )

Spomínate si ešte na tie časy, keď bývali v každom meste malé predajne s kvalitnou slovenskou a českou obuvou? Síce výber nebol ktovieaký, mali sme istotu, že topánky, ktoré si v týchto obuviach kúpime, sú kvalitné a vydržia nám roky. Dnes je výber topánok väčší, no nie všetky značky nám zaručia kvalitu, akú očakávame.

Ako si teda z ponuky dámskej obuvi vybrať tú kvalitnú? Čo si všímať pri výbere kvalitnej dámskej obuvi?

Čítať ďalej: Čo si všímať pri výbere...

Ako vybrať dobrý zásnubný prsteň pre partnerku a pripraviť originálne zásnuby?

( 1 x )

Zásnuby patria po svadbe a narodení detí k najkrajším okamihom v živote oboch partnerov. Vo viacerých dámskych magazínoch sa môžeme dočítať o najromantickejších miestach, kde boli partnerky partnermi požiadané o ruku. Každá žena však netúži mať také zásnuby, ako ostatné ženy. Chce niečo originálne, niečo, čo nezažila žiadna iná žena.
Príprava zásnub a samotný výber zásnubných prsteňov však môže mužom narobiť problémy.

Čítať ďalej: Ako vybrať dobrý zásnubný...