str01292020

Aktualizovanépon, 11 nov 2019 12pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Trnava a okolie PR články

Spôsob, ako dokonale zrelaxovať a užiť si prítomnosť milovaného partnera

( 1 x )

Jesenné upršané počasie nevplýva na náš organizmus práve najlepšie, preto je pochopiteľné, že po návrate z práce cítime veľkú únavu, chce sa nám spať a nemáme chuť takmer na nič.
Ak vám ostáva ešte pár dní dovolenky a chceli by ste si oddýchnuť od všetkých povinností a nechať sa rozmaznávať, zajednajte si pobyt v slovenských kúpeľoch.

Čítať ďalej: Spôsob, ako dokonale...

Tipy na originálne vianočné darčeky pre mužov

( 1 x )

Vianoce tu máme onedlho a viaceré e-shopy s oblečením a elektronikou už teraz začínajú ponúkať predvianočné zľavy, aby nalákali zákazníkov. Ak už uvažujete nad vianočnými darčekmi pre svojich partnerov a hľadáte zaujímavé inšpirácie na darčeky pre mužov, pár zaujímavých tipov na vianočné darčeky pre mužov vám ponúkneme.

Čítať ďalej: Tipy na originálne vianočné...

Pripravte svoj automobil na zimu

( 2 x )

Onedlho sa začne prvý zimný mesiac a ten sa nám spája so snehovými prehánkami, mrazmi, ale aj s čľapkanicami. Ak máte automobil a využívate ho dennodenne, skôr, ako napadne prvá snehová pokrývka, pripravte si potrebnú výbavu na zimné mesiace. Čím by ste mali začať?

Čítať ďalej: Pripravte svoj automobil na...

Plánujete si užiť peknú jeseň na horách? Zavítajte do Jasnej

( 1 x )

Babie leto bolo tento rok krásne. Slnečné dni však pomaly, ale isto vystriedali hmlisté, daždivejšie jesenné dni. Príroda je však farebná a typické jesenné počasie má svoje čaro aj napriek skracujúcim sa dňom a predlžujúcim sa večerom.

Čítať ďalej: Plánujete si užiť peknú...

Nemáte kanalizačnú prípojku? Vyriešte to kúpu dvojkomorovej žumpy

( 2 x )

Napriek tomu, že žijeme v 21. storočí, v niektorých regiónoch a obciach stále nie je zavedená kanalizácia. S týmito problémami sa pasujú hlavne menej rozvinuté regióny, resp. hornatejšie regióny a obce v odľahlejších častiach.

Čítať ďalej: Nemáte kanalizačnú...