uto04242018

Aktualizovanéstr, 07 mar 2018 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Spoločnosť

Správy a aktuality zo spoločnosti v meste a okrese Levice Spoločnosť

Prirodzenú dynamickosť spoločnosti ARRIVA podporí nové logo a farebnosť

NITRA 25. januára 2018 – Jeden z najväčších poskytovateľov služieb verejnej dopravy v Európe – spoločnosť ARRIVA – mení po dvadsiatich rokoch svoju vizuálnu identitu. Tá má podporiť prirodzenú dynamiku, ktorá s cestovaním autobusmi, vlakmi, loďami či zdieľanými bicyklami súvisí. Vo všetkých 14 krajinách Európy, kde ARRIVA pôsobí – vrátane Slovenska – dôjde postupne k zmene loga, farby aj fontu písma. V Leviciach a v Šahách prevádzkuje mestskú hromadnú dopravu, do Levíc, Šiah a Želiezoviec zabezpečuje prímestskú dopravu.

Prirodzenú dynamickosť spoločnosti ARRIVA podporí nové logo a farebnosť

Čítať ďalej: Prirodzenú dynamickosť...

Zotrwačnosť: Nenechajte sa ovládať strachom a nenávisťou, ktorú vám podsúvajú

( 3 x )

TRNAVA 13. Októbra 2016 - Zotrwačnosť valcujú nie len trnavské pódiá už pekný rad rokov. Kedysi päťčlenná zostava, ktorá sa pred nedávnom stala trojčlennou, predstavila nového speváka a ohlasuje, že odteraz sú na nás štyria. Prečítajte si, čo všetko nám v rozhovore prezradil bubeník Mihoč.

ZWC

Čítať ďalej: Zotrwačnosť: Nenechajte sa...

Impaco Trio: Jazz je predovšetkým sloboda

TRNAVA 24. Augusta 2016 - S klaviristom trnavských Impaco Trio Tomášom Köpplom sme sa porozprávali o ich vzniku, prístupe k hudbe a o tom, aký význam má dnes jazz nie len v Trnave.

Impaco Trio

Čítať ďalej: Impaco Trio: Jazz je...

FishArtCollection: Toto sa raz prisnilo nášmu gitaristovi, tak sme to použili

TRNAVA 27. Júla 2016 - Metal má v Trnave už dlhú tradíciu. Kedysi v nej prebiehalo možno viac metalových koncertov, než tých „obyčajných“. Ako to s metalom v Trnave vyzerá dnes, kto sú Fishartcollection a čo od nich môže poslucháč očakávať, nám povedal Roman Liška, jeden z členov tejto ostrej formácie.

FishArtCollection: Toto sa raz prisnilo nášmu gitaristovi, tak sme to použili

Čítať ďalej: FishArtCollection: Toto sa...

Landfil: Tvoríme podľa vlastných skúseností, pocitov a nálad

( 1 x )

TRNAVA 19. júla 2016 - V roku 2012 rozhodla spoločná stanovačka niekoľkých budúcich členov Landfilu o tom, že je na čase rozbehnúť plnohodnotný projekt. Odvtedy sa Trnava môže pýšiť hudobným telesom, ktoré v našich končinách reprezentuje inteligentný pop alebo, podľa slov speváčky, akustickú alternatívu. Práve speváčku Ivanu Kovačicovú sme spovedali.

Landfil: Tvoríme podľa vlastných skúseností, pocitov a nálad

Čítať ďalej: Landfil: Tvoríme podľa...