sob12032022

Aktualizovanésob, 19 nov 2022 10am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Trnava a okolie PR články

Na čo sa zamerať pri kúpe betónovej žumpy?

Betónová žumpa je vynikajúci spôsob skladovania odpadov pred ich odoslaním do spracovateľského zariadenia. Existuje však veľa faktorov, ktoré budete musieť zvážiť pred konečným rozhodnutím o tom, ktorý produkt bude najlepšie vyhovovať Vašim potrebám. V tejto príručke si povieme, na čo sa zamerať pri kúpe ďalšej betónovej nádrže na žumpu.

Na čo sa zamerať pri kúpe betónovej žumpy?

Čítať ďalej: Na čo sa zamerať pri kúpe...

Kuchynská linka so skrinkami až po strop? Kedy áno a kedy nie?

( 1 x )

Ak je nejaká miestnosť, ktorá je naozaj náročná na priestor kvôli zariadeniu, ktoré je jej súčasťou a k tomu aj potrebe veľkého úložného priestoru, tak je to kuchyňa. Pracovná doska, drez, spotrebiče a úložný priestor na kuchynské vybavenie a zásoby potravín, to všetko v kuchyni musí mať svoje miesto.

Kuchynská linka so skrinkami až po strop? Kedy áno a kedy nie?

Čítať ďalej: Kuchynská linka so...

Aké výhody majú vnútorné a vonkajšie rolety?

( 1 x )

Rolety (tie vnútorné) bolo kedysi možné nájsť takmer v každej domácnosti. Postupom ich vytlačili žalúzie, ale v zmodernizovanej podobe si svojich fanúšikov opäť našli. A rozhodne ich nie je málo, keďže rolety sa obľúbenosti žalúzií prinajmenšom približujú (alebo ich už predbehli?)

Aké výhody majú vnútorné a vonkajšie rolety?

Čítať ďalej: Aké výhody majú vnútorné a...

Chcete úsporný rodinný dom? Nechajte si postaviť drevodom

( 1 x )

Aj keď na trhu s nehnuteľnosťami nastávajú isté zmeny a minimálne už ceny tak zásadné nestúpajú ako donedávna ani najväčší optimisti nemôžu čakať, že bývanie sa zrazu stane masívne dostupnejšie. Pri starých bytoch sa ešte dá očakávať určité zlacnenie, keďže klesá dopyt, ale čo sa týka nového bývania, ceny materiálov nepustia hodnotu týchto nehnuteľností príliš dole.

Chcete úsporný rodinný dom? Nechajte si postaviť drevodom

Čítať ďalej: Chcete úsporný rodinný dom?...

Riešite farbu dverí a okien na dome? Máme pre vás niekoľko rád

Zatiaľ čo pri výmene okien v bytovom dome riešite skôr technické záležitosti a vzhľadom sa prispôsobíte ostatným (niekedy aj musíte) ak staviate dom alebo na ňom tiež „len“ meníte okná a aj dvere, môžete sa dosýta vyhrať aj s ich farbami. No dobre, to „dosýta“ berte s rezervou, chcete predsa, aby váš dom vyzeral na úrovni, no nie?

obrazok7_copy.jpg

Čítať ďalej: Riešite farbu dverí a okien...