str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Dopravné nehody Trnavčanka si sadla za volant bez vodičáku a podnapitá, narazila do plotu firmy a do dopravnej značky

Trnavčanka si sadla za volant bez vodičáku a podnapitá, narazila do plotu firmy a do dopravnej značky

Trnavčanka si sadla za volant bez vodičáku a podnapitá, narazila do plotu firmy a do dopravnej značky

TRNAVA 26. mája 2016 - Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 41 ročnú Trnavčanku.

Dopravný policajt ju podrobil dychovej skúške po tom, čo narazila ako vodička s autom do oplotenia trnavskej firmy a vzápätí aj do dopravnej značky. K dopravnej nehode došlo v sobotu 21.5.2016 poobede smerom od Ulice Veternej na kruhový objazd pri nákupnom centre.

Žena si sadla za volant auta Mazda 6 bez vodičského oprávnenia a policajti jej po nehode namerali 0,87 mg/l alkoholu v dychu, čo je 1,81 promile. Ženu zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Škoda na oplotení, aute a dopravnej značke bola predbežne vyčíslená na 2000 eur.

Po rozhodnutí súdu o vine a treste bola prepustená na slobodu.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Pre alkohol za volantom skončil v rukách polície aj 67 ročný dôchodca z Trnavy. Policajná hliadka ho podrobila kontrole v obci Bohdanovce nad Trnavou. V sobotu večer mu namerali v dychu 2,04 promile. Aj v tomto prípade ho poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a predložil spis v zrýchlenom konaní na rozhodnutie súdu.

zdroj: KR PZ Trnava

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť