str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Dopravné nehody Na trnavskom železničnom priecestí s vozidlom vošla do jazdnej dráhy vlaku

Na trnavskom železničnom priecestí s vozidlom vošla do jazdnej dráhy vlaku

TRNAVA 24. júna 2016 - Polícia v Trnave dokumentuje dopravnú nehodu na železničnom priecestí v smere na obec Suchá nad Parnou – cesta III/5046, ktorá sa stala v piatok 24.6.2016.

Na trnavskom železničnom priecestí s vozidlom vošla do jazdnej dráhy vlaku

38 ročná vodička osobného auta Škoda Rapid vošla do jazdnej dráhy vlaku, ktorý pre blízkosť zastávky prechádzal úsekom pomalou rýchlosťou. Pri nehode sa nikto nezranil, vodička aj rušňovodič sa podrobili dychovej skúške na alkohol. U oboch bol jej výsledok negatívny. Dopravu na mieste riadi polícia, úsek je v smere von z mesta Trnava smerom na Suchú nad Parnou v týchto chvíľach neprejazdný.

Polícia upozorňuje vodičov, aby sa na jazdu autom stopercentne sústredili a predišli tak zbytočným kolíziám.

Na trnavskom železničnom priecestí s vozidlom vošla do jazdnej dráhy vlaku
Na trnavskom železničnom priecestí s vozidlom vošla do jazdnej dráhy vlaku
zdroj a fotografie: KR PZ Trnava

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

POZRITE SI TIEŽ:


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť