str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Krádeže a vlámania V Zavare z auta ukradli peniaze, poznáte páchateľov na fotke?

V Zavare z auta ukradli peniaze, poznáte páchateľov na fotke?

ZAVAR / TRNAVA 2. júla 2015 - Polícia vyšetruje krádež, ku ktorej došlo dňa 16. júna v obci Zavar (okr. Trnava). Pred cukrárňou na Ulici Vetrovej sa okolo 16.30 h neznámy páchateľ vlámal do auta, ktoré tam priviezlo tovar.

V Zavare z auta ukradli peniaze, 16.6.2015

Páchateľ poškodil zámok na dverách spolujazdca na nákladnom aute Iveco a z ľadvinky, ktorá sa nachádzala medzi sedadlami, ukradol 2218 Eur. Z krádeže sú podozriví dvaja muži, ktorých zachytili kamery. Polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení ich totožnosti. V prípade, ak ste mužov na záberoch spoznali, oznámte to na policajnú linku 158.

zdroj a fotografia: KR PZ Trnava
Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť