str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Krádeže a vlámania Za dve lúpežné prepadnutia trnavských stávkových kancelárii je obvinený 26 ročný Marcel z Trnavy

Za dve lúpežné prepadnutia trnavských stávkových kancelárii je obvinený 26 ročný Marcel z Trnavy

TRNAVA 25. augusta 2015 - Trnavská polícia v uplynulých dňoch objasnila dve lúpeže. Dňa 12. júla v obedných hodinách vošiel páchateľ s čiernou kuklou na hlave do pobočky stávkovej kancelárie v Trnave.

Za dve lúpežné prepadnutia trnavských stávkových kancelárii je obvinený 26 ročný Marcel z Trnavy

Na pracovníčku namieril zbraň a pod hrozbou jej použitia ju prinútil vydať mu peniaze.

K druhej lúpeži došlo asi o mesiac neskôr. Dňa 17. augusta okolo 17.30 h vošiel páchateľ so zbraňou v ruke do predajne, v ktorej je prevádzkovaná aj stávková kancelária. Vytiahol krátku zbraň, namieril na pracovníčku a vyzval ju, aby mu do igelitovej tašky vložila peniaze.

V oboch prípadoch páchateľ s ulúpenými peniazmi z miesta ušiel, pričom spôsobil škodu vyše dvetisíc Eur. Pracovníčky spoločností neutrpeli žiadne zranenia. Operatívnou činnosťou sa kriminálna polícia dopracovala na stopu 26 ročnému Trnavčanovi. Po vykonaní potrebných procesných úkonov ho kriminalisti zadržali v meste Trnava a na základe príkazu sudcu vykonala polícia v piatok (21.8.) domovú prehliadku v jeho byte Na hlinách. Pri nej polícia zaistila kuklu aj zbraň, ktoré podozrivý použil pri lúpeži a tiež aj oblečenie, ktoré mal počas lúpeží na sebe.

Za dve lúpežné prepadnutia trnavských stávkových kancelárii je obvinený 26 ročný Marcel z Trnavy

Na základe zhromaždených dôkazov a vykonaných procesných úkonov vyšetrovateľ obvinil 26 ročného Marcela z Trnavy zo zločinu lúpeže a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Následne ho polícia eskortovala do výkonu väzby. Za lúpež spáchanú so zbraňou mu hrozí odňatie slobody na sedem až dvanásť rokov.
zdroj a fotografie: KR PZ Trnava

Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť