str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Krádeže a vlámania Z vykrádania áut v Trnave je podozrivý 34 ročný Trnavčan

Z vykrádania áut v Trnave je podozrivý 34 ročný Trnavčan

Z vykrádania áut v Trnave je podozrivý 34 ročný TrnavčanTRNAVA 22. septembra 2015 - Polícia objasnila vykrádanie áut v meste Trnava. Prvý nahlásený prípad polícia zaevidovala ešte začiatkom augusta dňa 9.8.2015.

Na parkovisku z pred nákupného centra na Družbe sa vlámal do riadne uzamknutého a zaparkovaného auta Fiat Ducato. V oblasti zámku neznámy páchateľ poškodil dvere a z auta ukradol kufor s príklepovou vŕtačkou a príslušenstvom v hodnote 630 eur. Majiteľovi navyše spôsobil škodu na aute za ďalších 100 eur. O niekoľko dní prijala polícia ďalšie trestné oznámenie a tento krát bol odcudzený merací revízny prístroj na elektrinu za 1000 eur.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Polícia sa prípadmi začala intenzívne zaoberať a na základe operatívnych informácií muža stotožnili. Podozrivý je z vykrádania áut od augusta do polovice septembra, kedy sa vlámal 3-krát do áut na sídlisku Družba, v dvoch prípadoch na Prednádraží ale aj v centre mesta na Ulici Paulínskej v Trnave. 34 ročný Ivan z Trnavy spôsobil majiteľom, krádežou prevažne pracovných náradí a osobných vecí škodu za viac ako 6600 eur. V minulosti už trestaného muža polícia v pondelok, 14.9.2015 zadržala. Vyšetrovateľ ho vzápätí obvinil v 6 prípadoch z prečinov krádeže a poškodzovania cudzej veci, za čo mu hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na 2 roky. Muž bol na základe príkazu súdu eskortovaný do výkonu väzby.

zdroj: KR PZ Trnava


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac o spolupráci tu: https://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť