str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Krádeže a vlámania Pozor na falošných elektrikárov a plynárov!

Pozor na falošných elektrikárov a plynárov!

Pozor na falošných elektrikárov a plynárov!TRNAVA / HLOHOVEC 5. novembra 2015 - Polícia upozorňuje najmä obyvateľov Hlohovca a okolia, aby boli opatrní.

Polícia minulý týždeň zaznamenala prípad, keď sa žena vydávala za pracovníčku elektrární. 87 ročnú staršiu pani pripravila v dome o 1100 eur. Polícia po podozrivej žene pátra a poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Polícia aj v súvislosti s týmto prípadom apeluje na ľudí, aby nevpúšťali takéto osoby do svojich príbytkov. Ak nie ste si istí, že ide o skutočných zamestnancov spoločností, informácie si radšej overte, napr. u ich zamestnávateľa, na obecnom úrade a o pomoc môžu starší občania požiadať aj suseda či príbuzného. Zároveň ho môžete požiadať, aby bol prítomný pri vstupe cudzej osoby do vášho príbytku. Peniaze takýmto osobám nikdy nedávajte, všetky nedoplatky alebo aj preplatky neinkasujú osoby pri osobnom stretnutí! Ak máte podozrenie, že môže ísť o podvodníkov, neotvárajte a ihneď kontaktuje políciu na čísle 158.

zdroj: KR PZ Trnava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť