pon04222024

Aktualizovanépon, 11 mar 2024 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Na Strojárenskej ulici v Trnave horela kabína kamióna

Na Strojárenskej ulici v Trnave horela kabína kamióna

Na Strojárenskej ulici v Trnave horela kabína kamióna

TRNAVA 24. júna 2016 - Vo štvrtok 23. júna 2016 krátko po 13.00 hod. bol ohlásený požiar kabíny kamióna na Strojárenskej ulici v Trnave.

V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bola kabína kamióna celá zasiahnutá požiarom. Na likvidáciu a lokalizáciu požiaru hasiči použili 1 x vysokotlaký prúd. Priestor kabíny bol monitorový termokamerou a nájdené ohniská boli dohasené. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Predbežná škoda na vozidle bola vyčíslená na 10 000,- Eur.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Na Strojárenskej ulici v Trnave horela kabína kamióna
Na Strojárenskej ulici v Trnave horela kabína kamióna
zdroj a fotografie: KR PZ Trnava

POZRITE SI TIEŽ:


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť