ned10172021

Aktualizovanépia, 08 okt 2021 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Pátrania Nezvestný Dárius Macháč z Trnavy sa vrátil domov, pátranie sa skončilo

Nezvestný Dárius Macháč z Trnavy sa vrátil domov, pátranie sa skončilo

Nezvestný Dárius Macháč z Trnavy sa vrátil domov, pátranie sa skončiloTRNAVA 23. júla 2015 - V stredu 22.7.2015 polícia začala pátranie po nezvestnom 13 ročnom Dáriusovi Macháčovi z Trnavy, ktorého nezvestnosť oznámila na políciu v utorok 21.7.2015 jeho matka. Mladistvý Dárius Macháč bol nezvestný od pondelka 20.7.2015, naposledy bol videný o 14.00 h v Trnave na Zelenom kríčku matkou, ktorej oznámil, že sa má ísť kúpať na kúpalisko Kamenný mlyn. Od pondelka nepodal o sebe rodine žiadnu správu a zdržiaval sa na neznámom mieste.

Pátranie sa však skončilo ešte v stredu 22.7.2015 v podvečerných hodinách, keďže sa Dárius pred 19:00 hod. sám vrátil domov.
zdroj: KR PZ Trnava

Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť