str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Z okolia Vražda vo Vrbovom, útočil muž s maloletou osobou

Vražda vo Vrbovom, útočil muž s maloletou osobou

Vražda vo Vrbovom, útočil muž s maloletou osobouVRBOVÉ 13. septembra 2015 - Polícia vyšetruje prípad vo Vrbovom ako obzvlášť závažný zločin vraždy spáchaný formou spolupáchateľstva.

Z vraždy je podozrivý 34 ročný muž z Vrbového, ktorý mal spolu s maloletou osobou fyzicky napadnúť 23 ročného muža. Incident sa stal v piatok 11.9.2015 o 02.00 hod. ráno na Ulici Slovanskej vo Vrbovom. Pri útoku utrpel ročný miestny muž viaceré devastačné zranenia hlavy, ktorým pri prevoze do piešťanskej nemocnice podľahol. Polícia o niekoľko hodín zadržala podozrivého muža a policajti mu dychovou skúškou namerali 1,21 promile alkoholu v dychu.

Vyšetrovateľ ho obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Druhú osobu polícia vypočula a vzhľadom na jej vek, je trestné stíhanie neprípustné. Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov. O jeho vzatí do väzby sa stále rozhoduje. Aj napriek závažnosti prípadu sa polícia k osobe maloletého nebude bližšie vyjadrovať.

zdroj: KR PZ Trnava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť