str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Z okolia Chytili ďalšieho dílera drog, drogami zásoboval osoby z viacerých miest Trnavského kraja

Chytili ďalšieho dílera drog, drogami zásoboval osoby z viacerých miest Trnavského kraja

GALANTA 21. apríla 2016 - Polícia obvinila z prechovávania a distribúcie drog 30 ročného muža. Operatívne informácie a následne rýchly policajný zákrok zastihol dílera v pondelok 18.4.2016 doobeda na Ulici Legionárskej v Seredi.

Chytili ďalšieho dílera drog, drogami zásoboval osoby z viacerých miest Trnavského kraja

Pri sebe mal 16 kusov zatavených striekačiek s obsahom bielej kryštalickej látky, mikroténové vrecko s bielymi kapsuľovými tabletami a marihuanu. Na distribúciu pre konzumentov mal nachystaných aj niekoľko prázdnych injekčných striekačiek, uzatvárateľné vrecká a dve mini váhy sivej farby.

Všetky veci po poučení dobrovoľne vydal. Drogy mal predávať nielen v meste Galanta, ale aj v obciach Mostová, Horné a Dolné Saliby, Jelka a Trstice. Okrem južnej časti okresu Galanta zásoboval drogami aj osoby z okr. Dunajská Streda. Obvineného muža policajti zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia.

Na základe predbežných výsledkov časti zaistených látok mohol policajný vyšetrovateľ obviniť muža z drogovej trestnej činnosti. V striekačkách sa nachádzalo najmenej 547 dávok pervitínu. Polícia očakáva, že konečné množstvo bude ešte vyššie. Na opätovné usvedčenie z distribúcie drog to v tejto chvíli stačilo. Muž bol už v minulosti zapletený do predaja drog, právoplatne odsúdený a v súčasnosti v podmienke. Všetky tieto okolnosti sú v jeho prípade ako priťažujúca okolnosť a v zmysle zákona mu teraz hrozí strata slobody na 10 až 15 rokov. Vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie, o ktorom v najbližších hodinách rozhodne prokurátor a súd.

zdroj a fotografia: KR PZ Trnava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť