pon04222024

Aktualizovanépon, 11 mar 2024 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Z okolia V Chtelnici horeli dve vozidlá

V Chtelnici horeli dve vozidlá

CHTELNICA 8. júna 2016 - V stredu 8. júna 2016 bol v nočných hodinách ohlásený požiar jedného osobného motorového vozidla a vedľa stojaceho dodávkového motorového vozidla na ulici Kúria v obci Chtelnica, okres Piešťany.

V Chtelnici horeli dve vozidlá

Požiar ohrozoval prístrešok na komunálny odpad vzdialený cca 1,5 m. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan jedným vysokotlakovým prúdom a jedným C prúdom. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Predbežná škoda na vozidlách bola vyčíslená na 45 000,- €.

V Chtelnici horeli dve vozidlá
V Chtelnici horeli dve vozidlá
V Chtelnici horeli dve vozidlá
zdroj a fotografie: KR PZ Trnava

POZRITE SI TIEŽ:


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Viac o spolupráci tu: https://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť