sob05302020

Aktualizovanéuto, 28 apr 2020 1pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Spoločnosť Mestské podujatia Na trnavskom korze sa bubnovalo, zapojili sa aj diváci + fotografie

Na trnavskom korze sa bubnovalo, zapojili sa aj diváci + fotografie

TRNAVA 6. júla 2015 - V stredu 1.7.2015 sa v podvečerných hodinách v rámci mestského podujatia Leto na korze uskutočnila bubnovačka, pričom sa jej mohol zúčastniť každý návštevník.

Na trnavskom korze sa bubnovalo, zapojili sa aj diváci + fotografie

Každý, kto sa tejto zaujímavej rytmickej akcie zúčastnil, stal sa súčasťou rytmického orchestra, ktorý poviedli skúsení lektori. Každý obdržal bubon alebo iný rytmický nástroj a spoločným bubnovaním sa vytvoril rytmus, ktorý sa zladil do jedinečného celku.

Pozrite si všetky naše fotografie z podujatia TU.

Kompletný program nájdete tu: https://www.facebook.com/letonakorze?fref=nf


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť