str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky V trnavskej Synagóga Café sa predstavia akustické duo Strings & Croon a stand - up comedy Silné reči!

V trnavskej Synagóga Café sa predstavia akustické duo Strings & Croon a stand - up comedy Silné reči!

TRNAVA 17. septembra 2015 - Tento piatok 18. septembra sa V Synagóga Café predstaví akustické duo Strings & Croon, ktoré spríjemní večer návštevníkom kaviarne rôznymi hudobnými žánrami zo slovenskej a svetovej tvorby, hrať sa bude najma pop - rock. Vstup je zdarma.

V trnavskej Synagóga Café sa predstavia akustické duo Strings & Croon a stand - up comedy Silné reči!

Ste milovníkom stand - up comedy, no sledujete ju len prostredníctvom internetu? Máme pre vás výbornú správu! Mimoriadne obľúbené Silné reči na čele s Jánom Gorduličom vyrážajú na turné a 25. septembra sa predstavia v Synagóga Café v Trnave.

Historicky prvá stand - up tour navštívi 14 slovenských miest a jej zakladateľ sa na divákov nesmierne teší. "Turné je sranda. Kedysi som s Poštou pre teba cestoval každý mesiac štyri dni, chodil von s miestnymi a bavil sa o živote v iných mestách. Trochu mi to chýba a konečne si to vynahradím, verím tiež, že nás uvidia naživo ľudia, čo nás doteraz nepoznali a rozosmejeme ešte väčšiu časť Slovenska," prezradil nadšene Gordulič. Hoci je komik dnes už na Slovensku v stand - up comedy pojmom, priznáva, že začiatky boli rozpačité. "Moje prvé vystúpenie bolo v klube NuSpirit a bol to taký polotrapas. Všetci sme stáli na pódiu so stand - upom po prvýkrát a mali sme plné gate. Ja som sa pripravoval na vystúpenie asi mesiac a vedel som ho odpredu aj odzadu, našťastie publikum nám veľa odpustilo, chceli sa baviť. Aj vďaka ľuďom nám to vydržalo a v septemrbi to už bude šesť rokov, čo spolu vystupujeme," povedal s úsmevom.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...
Silné reči sa dnes tešia mimoriadnemu diváckemu záujmu a tak sa partia komikov rozhodla precestovať so svojim programom vybrané slovenské mestá. "Na turné sme chceli ísť už dlho. Ľudia nám písali, aby sme prišli, poznali nás z videí a chceli zažiť Silné reči naživo. Tiež si myslím, že je čas posunút stand - up vyššie a zaradiť ho medzi formy ako divadlo, či koncerty. Silné reči sú priekopníkom stand - up, máme stály súbor, kvalitný program aj manažment a je čas sa posunúť ďalej," myslí si Jano, ktorý sa na mimobratislavské publikum veľmi teší. "Verím, že humor je univerzálny a ten dobrý funguje všade. Na druhej strane sú tam lokálne odlišnosti a tak uvidíme, ako nás príjmu noví diváci. Bude to sranda," dodal Gordulič.

Lístky na vystúpenie sú v predaji priamo v Synagóge.

zdroj a plagát: Synagóga Café

Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Viac o spolupráci tu: https://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť