str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Posledné automobilové podujatie v sezóne, BOSS Auto Show 2015 už tento piatok a sobotu!

Posledné automobilové podujatie v sezóne, BOSS Auto Show 2015 už tento piatok a sobotu!

( 1 x )

O tom, že podujatie Auto Show každoročne získava viac a viac priaznivcov, je asi pri pohľade na históriu vývoja tohto jedinečného automobilového podujatia zbytočné hovoriť. Každým rokom pribúda nielen súťažiacich, ale aj divákov, každý rok sa aspoň z časti menia súťažné trate, či pribúdajú nové, ale zdvíha sa aj celková úroveň podujatia.

BOSS Auto Show 2015 na SLOVAKIA RING v dňoch 13. – 14.11.2015.

Aj tohto roku organizátor pre súťažiacich, ale aj divákov, pripravil niekoľko noviniek, ktoré určite posunú Auto Show opäť do ďalšieho levelu. Prvou z nich je štart úvodnej rýchlostnej skúšky, ktorý sa uskutoční už v piatok 13.11.2015 večer, za totálnej tmy. A že sa budú mať diváci na čo a hlavne na koho pozerať, je jasné už teraz, pri pohľade na počet prihlásených súťažiacich.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...
Kto by mal záujem, vedieť kto všetko a na akých súťažných vozidlách odštartuje v rámci BOSS Auto Show 2015, zoznam prihlásených nájde na webovej stránke www.prihlaska-sams.sk.

Týmto by sme zároveň, spolu so súťažiacimi, radi pozvali aj fanúšikov automobilového športu v dňoch 13. – 14.11.2015 na podujatie BOSS Auto Show 2015 na SLOVAKIA RING.

Všetky dôležité informácie nájdete na: https://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/auto-show-slovakia-ring-2015/

zdroj a fotografia: AUTO SHOW Slovakia Ring

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť