pon04222024

Aktualizovanépon, 11 mar 2024 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Zóna bez peňazí bude v Seredi aj tento rok!

Zóna bez peňazí bude v Seredi aj tento rok!

SEREĎ 27. novembra 2015 - Poznáte Zónu bez peňazí? Určite väčšina z vás vie, že sa jedná o iniciatívu, ktorá sa každoročne, v poslednú novembrovú sobotu realizuje vo viac ako 60 mestách po celom Slovensku.

Zóna bez peňazí bude v Seredi aj tento rok!

Jej cieľom je podporiť recykláciu vecí, ktoré nepotrebujeme, avšak stále môžu poslúžiť niekomu inému. Zároveň pomáha ľuďom pochopiť, že darčeky nie sú len o finančnej hodnote.

Ako každý rok sa Zóny zúčastňuje aj Sereď po záštitou občianskeho združenia Mladá Sereď. Títo mladí ľudia boli vždy naklonení myšlienkam, ktoré so sebou nesú pozitívne posolstvo. Preto sa na vás už 28. novembra od 14:00 tešia vo vestibule Kina Nova. Prídite si užiť príjemné popoludnie pri prednáškach, premietaní dokumentu, či hudobnom programe, ktoré pre vás organizátori pripravili. Okrem toho samozrejme máte možnosť spoznať zaujímavých ľudí a aj vy sa pričiniť o to, aby pekné veci našli nových majiteľov. Najlepšie si Zónu užijete ak nielen veci prinesiete, ale ak s nimi aj zostanete a vychutnáte si všetky aktivity, ktoré sa s ňou spájajú.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...
Ak sa chcete dozvedieť, na čo všetko sa môžete tešiť, potvrďte účasť na Facebookovom evente https://bit.ly/ZonaBezPenazi. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa pýtať buď na stránke eventu, či mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

“Ak ľudia prestanú riešiť peňažnú hodnotu vecí a začnú si pomáhať tak, že jeden druhému urobia láskavosť, časom môžu uspokojiť väčšinu svojich potrieb prostredníctvom vzájomnej pomoci a zároveň podporiť recyklovanie vecí, ktoré môžu ešte niekoľko rokov pokojne slúžiť.”

zdroj a fotografia: OZ Mladá Sereď, mládežnícka organizácia
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť