str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty ZABEHAJTE SI S OLYMPIC-MI (Olympic - Rocková legenda sa vracia)

ZABEHAJTE SI S OLYMPIC-MI (Olympic - Rocková legenda sa vracia)

Olympic je rocková skupina, ktorú hádam netreba predstavovať nie len starším, ale ani mladším generáciám. Všetci sme sa v uplynulých dňoch mohli v rámci kampani na koncert dozvedieť, že Olympic sa vráti do Trnavy a budú u nás koncertovať 4 novembra o 19,00 v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici v Trnave. (Predpredaj vstupeniek je na www.ticketportal.sk a pod Mestkou vežou.)

olympic 20141029 1678007421

Málo kto však vie, že v hlavách organizátorov skrsla bláznivá myšlienka. Trnava v poslednej dobe žije športom, čoho svedkom sú rôzne podujatia so športovým zameraním ako bercajgel, či UCM night run a veľký záujem zo strany mladých o takéto športové vyžitie. Prečo nespojiť generácie a neurobiť bežecké, alebo pre niekoho prechádzkové podujatie i so známymi rockermi ako sú Olympici? Preto sa organizátori rozhodli spojiť príjemné s užitočným a dať možnosť stretnúť sa s legendami rockovej scény i naživo a Olympicom dať šancu dokázať, že v ich žilách koluje krv mladíkov a stále majú čo povedať svojou tvorbou a prístupom nie len starším generáciám, ale i mladým. V utorok 4 novembra v deň koncertu prídu o 15,00 na pešiu zónu pred Trnavskú Radnicu na Hlavnú ulicu. Spolu s odvážlivcami, ktorí sa budú s nimi chcieť prejsť, či si zabehať pôjdu smerom z Radnice do Mestskej športovej haly, kde pôjdu na zvukovú skúšku pred večerným koncertom. Dvaja šťastlivci vybratí z davu získajú VIP pozvanie na koncert a budú sa môcť s Olympic-mi vyfotiť po koncerte.

Tým, že je podujatie športovo založené starší môžu Olympic odprevadiť po halu a mladší si môžu ísť zabehať ďalej po vyprevadení Olympicov cez Sláviu až do Kamenáča, podľa možností a schopností každého účastníka. Vzdialenosť, ktorú kto odbehne je na ňom. Organizátorom ide o to, aby hviezdy showbiznisu pritahli do ulíc a ukázali, že sú tiež z mäsa a kostí a za každú srandu a že sú v podstate ľudia ako každý z nás a nám blízki. Olympici nie sú žiadne nafúkané bábyky s garderóbou, ale sú to riadni rockeri. Keď už také hviezdy privýtajú aj k nám do mesta, tak nech sa s nimi Trnavčania môžu stretnúť aj osobne. Petr Janda je tiež okrem iného veľký milovník zvierat a doma má spievajúceho psíka, ktorého predstavil v jednej talentovej show. Hádam mu to možnosti dovolia a prinesie ho aj na námestie, či na koncert. Tešíme sa na akciu a dúfame, že aj v prípade zhoršeného počasia príde veľa ľudí podporiť dobrý nápad a zabaviť sa.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť