str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Súťaže Trnavský Schoeller’s – trochu viac ako bar + súťaž!

Trnavský Schoeller’s – trochu viac ako bar + súťaž!

TRNAVA 30. júna 2014 - Lákavé obklopenie tmavého dreva, čokoládové pokušenie vo vitrínach, ktorému ťažko odolať a omamná vôňa kávy. Trojkombinácia hodná kráľa nás prilákala do novootvoreného baru v Trnave s názvom Schoeller’s, o ktorom vám prinášame pár zaujímavých informácií.

Trnavský Schoeller’s – trochu viac ako bar + súťaž!

Názov tohto baru je spojený s rodinou Schoellerovcov, ktorí v Leviciach postavili budovu mlynu a tým rozbehli priemysel. Na ich počesť názov baru nesie ich meno. Schoeller’s je rozrastajúca sa sieť barov, ktoré sa nachádzajú v Leviciach, Nitre a teraz už aj u nás v Trnave. Tá je pre Schoeller’s zaujímavá z hľadiska umiestnenia, ale aj množstva študentov, ktorí si určite prídu na svoje.

Originalita, prostredie, kvalitné produkty. To je ich hlavným cieľom. Každý človek si u nich nájde svoje miesto - fajčiar alebo nefajčiar, či má niekto chuť na kávu, dobrú čokoládu, víno, koktail, alebo nealko, je tam pre každého niečo.
Slová, ktoré vystihujú tento podnik? Relax, pohoda, domáce prostredie, v ktorom sa každý cíti príjemne. Usmievaví kolektív, prostredie vhodné pre oddych ale aj obchodné stretnutie. Čo viac si priať?

Ak vás ani toto nepresvedčilo, tak si počkajte na pokračovanie. Hoci je Schoeller’s v Trnave ešte len krátko, vyhliadky do budúcna sú optimistické! Okrem všetkého spomenutého tento bar pre vás chystá aj niečo nové a možno sa v blízkej budúcnosti dočkáte aj nejakého barového koncertu. Nechajte sa prekvapiť, ale nenechajte si to ujsť!

Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, preto pri najbližšom rozhodovaní namierte svoje kroky do novootvoreného Schoeller’s –u a sami sa presvedčte, či aj pre vás bude tento podnik „viac ako bar“.

Súťaž o 3 poukážky v hodnote 10 €!

Nový regionálny spravodajsko – spoločenský portál pre Trnavu a okolie – AhojTrnava.sk v spolupráci s trnavským barom Schoeller’s pre vás pripravili súťaž o 3 poukážky v hodnote 10 EUR!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Chcete si príjemnú atmosféru tohto baru užiť na jeho účet? Stačí „like-ovať“ a verejne zdieľať tento obrázok a dať aj Like Facebook stránke AhojTrnava.sk a ste v súťaži o tri 10 € poukážky! Neváhajte a pustite sa do toho!

Trnavský Schoeller’s – trochu viac ako bar + súťaž!

Súťaž trvá do 31. Júla 2014 do 22:00 hod.

Troch výhercov vylosujeme spomedzi súťažiacich a budeme ich kontaktovať priamo cez Facebook.

Pokiaľ si výherca cenu neprevezme, tá prepadne v prospech organizátora súťaže!

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu AhojTrnava.sk.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť