str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Mladý dobrovoľník spadol z 20m výšky pri obnove zrúcaniny kláštora sv. Kataríny

Mladý dobrovoľník spadol z 20m výšky pri obnove zrúcaniny kláštora sv. Kataríny

Mladý dobrovoľník spadol z 20m výšky pri obnove zrúcaniny kláštora sv. Kataríny

DECHTICE 18. novembra 2016 - Polícia v Jaslovských Bohuniciach vedie vyšetrovanie vo veci ťažkej ujmy na zdraví. 19 ročný mladý muž z okr. Piešťany pracoval ako dobrovoľník pri obnove zrúcaniny kláštora sv. Kataríny pri obci Dechtice.

Vo štvrtok 17.11.2016 prišlo krátko po 19.00 h z nezistených príčin k pádu mladíka z výšky asi 20 metrov. Privolaní záchranári ho vo vážnom stave transportovali do trnavskej nemocnice. Po stabilizácii postihnutej osoby posádkou ZZS, hasiči transportovali osobu z vnútra priestoru zrúcaniny k sanitnému vozidlu ZZS.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre ťažkú ujmu na zdraví z nedbanlivosti. Presné okolnosti nešťastia ako aj informácie ohľadom samotnej bezpečnosti na zrúcanine, budú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

zdroj: KR PZ Trnava

POZRITE SI TIEŽ:

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť