str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Šport Ostatné športy Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde

Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde

Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúdeTRNAVA / KÚTY 23. júna 2015 - Už 43. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe sa v pondelok 22.6.2015 o druhej popoludní začal výstupom do 4. poschodia cvičnej veže na hasičskej stanici v Kútoch.

Pretekári museli pomocou rebríka zdolať výšku až 10,85 m. V prvej disciplíne medzi sebou súperilo až 130 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

Súťaž pokračovala dnes, t.j. v utorok 23.6.2015 od 8:30 – 13.00 hod. behom na 100 m cez prekážky a od 14.00 – 16.00 hod. štafetou 4 x 100 m s prekážkami na atletickom štadióne AŠK Slávia na Rybníkovej 14 v Trnave.


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde

Predbežné poradie pretekárov je dostupné online na https://hasicipoprad.sk/pages/gapa_gp/index.php?stranka=sutaz/sutaz&posun_plus=26.

Prenos z Majstrovstiev SR v hasičskom športe je vysielaný online na https://www.firetv.cz/msr-v-hasicskom-sporte-2015/.

zdroj a fotografie: Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť