pon04222024

Aktualizovanépon, 11 mar 2024 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Šport Ostatné športy F1, GP2, NASCAR a množstvo akcie počas Veľkej ceny SR

F1, GP2, NASCAR a množstvo akcie počas Veľkej ceny SR

ORECHOVÁ POTôŇ 18. augusta 2015 - Súčasťou každého veľkého pretekárskeho víkendu na okruhu SLOVAKIA RING sú sprievodné aktivity, ktoré perfektne dopĺňajú akciu na trati. Tento rok zažijú návštevníci Veľkej ceny Slovenska hneď niekoľko vzrušujúcich noviniek.

F1, GP2, NASCAR a množstvo akcie počas Veľkej ceny SR

Počas celého víkendu 21.-23.8.2015 si návštevníci môžu obohatiť svoje šoférske skúsenosti vo výcvikovom stredisku Centra bezpečnej jazdy. Na tréningových polygónoch sú k dispozícii vozidlá značky Ford. Vyskúšajte si, ako sa zachovať v krízových dopravných situáciách, no v absolútnom bezpečí špecializovaného strediska.

K tomu si doprajte intenzívny zážitok na sedadle simulátora prevrátenia: sériové auto na otočnom ramene vám dá pocítiť, aké to je, visieť dole hlavou v prevrátenom vozidle.

Zážitkovo-vzdelávacie aktivity doplní v nedeľu celá plejáda noviniek na našom okruhu.

Veľký augustový víkend na SLOVAKIA RINGU patrí tiež tuningovému zrazu. Množstvo špeciálne upravených strojov bude dozaista pastvou pre oči nejedného "autíčkara".

Obľúbenou tradíciou takýchto podujatí je tiež autogramiáda jazdcov. V priestore zákulisia - paddocku vám v nedeľu o 11:30 s radosťou dajú autogramy naši špičkoví jazdci: Štefan Rosina, Matej Homola, Richard Gonda, Miro Konôpka, Julo Konček, Christian Malchárek, Ivan Jakeš so svojou dakarskou motorkou, ale aj pilot samotného monopostu F1 Ingo Gerstl.

Následne od 12:55 do 14:25 bude rýchlostná dráha SLOVAKIA RINGU patriť očakávanej exhibícii formúl, ako aj našich špičkových pretekárov. Po prvýkrát u nás zažijete zvuk a rýchlosť monopostu Formuly 1 v podobe Toro Rosso STR1 s hlučným motorom V10. Za jeho volant sa posadí pretekár tímu Top Speed Rakúšan Ingo Gerstl.

Spolu s ním sa na trati ukáže aj monopost juniorskej kategórie GP2 (4,0 l V8, 600+ konských síl), ktorá je posledným stupienkom mladých jazdcov pred samotnou Formulou 1 (napr. Lewis Hamilton, Nico Rosberg).

Štofiho Rosinu aj Mira Konôpku uvidia diváci priamo na pretekoch Veľkej ceny Slovenska. Počas nedeľňajšej exhibície sa však predstavia tiež Maťo Homola (FIA ETCC) na svojom Seate Leon Cup Racer, ako aj Richard Gonda (World Series by Renault). Doplní ich Christian Malchárek s pretekárskym vozidlom Chevrolet SS z európskej série NASCAR. Fanúšikov rely určite poteší exhibícia špičkovej Škody Fabia S2000 z dielne K.I.T. Racing/B.R.T. Racing.

Veľká cena Slovenska pretekov automobilov na okruhu poteší zmysly a zabaví celé rodiny. Bohatá akcia na trati a jedinečný sprievodný program si jednoducho netreba nechať ujsť.

Viac info o podujatí a vstupenky: https://www.slovakiaring.sk/novinky/detail/velka-cena-sr-preteky-cestnych-automobilov/


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, ); background-position: 50% 100%; background-repeat: repeat-x;">informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť