str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky Najväčšia beánia v Trnave – Beánia trnavských univerzít, je tu opäť!

Najväčšia beánia v Trnave – Beánia trnavských univerzít, je tu opäť!

TRNAVA 27. októbra 2015 - Študenti sa bezpochyby stali neoddeliteľnou súčasťou mesta Trnava. Už niekoľko rokov tu spoločne pôsobia tri univerzity: Trnavská univerzita, Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave a Materiálovotechnologická fakulta Technickej univerzity v Bratislave.

Najväčšia beánia v Trnave – Beánia trnavských univerzít, je tu opäť!

Súčasťou každého začiatku akademického roka je aj starodávny zvyk tzv. beánia. Je to tradícia, počas ktorej starší študenti prijímajú medzi seba nových prvákov. Beánia bude aj tento rok a po malej prestávke bude opäť spoločná pre všetky univerzity a všetkých študentov v meste. Beánia trnavských univerzít otvorí brány mestskej športovej haly v stredu 4. novembra a vítaný je naozaj každý. Ako hovorí Andrej Brník, jeden z organizátorov: „opäť pôjde o výnimočnú akciu, kde budete môcť spoznať študentov aj iných univerzít, ako len ten vašej. Záujem je zatiaľ veľký a veríme, že prilákame opäť veľké množstvo študentov, ktorí vytvoria neopakovateľnú atmosféru.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Počas beánie trnavských univerzít v mestskej športovej hale na pódiu vystúpi známa dvojica Gipsy Čáve, ktorá sa do povedomia odstala hlavne prostredníctvom internetu. Vrcholom programu bue vynikajúca kapela Vidiek, a na záver to poriadne roztancuje DJ EKG. Hovorí ďalší z organizátorov Miroslav Fulier: „program sa snažíme vždy vybrať tak, aby bol pre každého. Náročného ale aj menej náročného študenta. Okrem toho budú počas večera prebiehať aj súťaže o hodnotné ceny.

Oblečení by ste ako inak na takúto udalosť mali prísť vhodne. Preto je spoločná beánia časom, kedy môžete zo skríň vytiahnuť najkrajšie šaty a nacvičiť si, ako sa viažu kravaty a motýliky.

Na záver treba už len dodať, že kto nepríde na najväčšiu beániu v Trnave 4. novembra do mestskej športovej haly, príde podľa organizátorov o najlepšiu a najväčšiu akciu v tomto období.

Všetky dôležité informácie nájdete aj na facebooku – udalosť: Beánia trnavských univerzít.

Video pozvánku nájdete tu:

Video z prvej spoločnej beánie, nájdete tu:

Fotogalériu z prvej spoločnej beánie nájdete tu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.606972059359154.1073741831.577418858981141&type=3

SÚŤAŽ o 2x1 vstupenku na BEÁNIU TRNAVSKÝCH UNIVERZÍT 2015!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačí:

1. ZDIEĽAŤ plagát BEÁNIA TRNAVSKÝCH UNIVERZÍT, ktorý sme umiestnili na Facebook stránke AhojTrnava.sk;

2. Pridať k tomuto plagátu svoj LIKE;

a ste v hre! :)

Najväčšia beánia v Trnave – Beánia trnavských univerzít, je tu opäť!
Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 2x1 vstupenku na BEÁNIU TRNAVSKÝCH UNIVERZÍT, ktorá sa bude konať v Mestskej športovej hale v Trnave dňa 4.11.2015 trvá do 2.11.2015 do 22:00 hod. Dňa 3.11.2015 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po jednej vstupenke na toto skvelé podujatie.

Meno výhercu uverejníme na FB AhojTrnava.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu AhojTrnava.sk.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť