str09272023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Čierne dámske mokasíny: Ako na neformálny look?

Čierne dámske mokasíny: Ako na neformálny look?

Pre všetky dámy, ktoré milujú pohodlie a dávajú si záležať na tom, aby...

Na čo sa zamerať pri kúpe betónovej žumpy?

Na čo sa zamerať pri kúpe betónovej žumpy?

Betónová žumpa je vynikajúci spôsob skladovania odpadov pred ich odosl...

Predstavujeme 5 letných módnych trendy 2022

Predstavujeme 5 letných módnych trendy 2022

Ďalšia letná sezóna nepochybne prináša ďalší exkluzívny štýl. Deň sa p...

Zaujímavé miesta, ktoré sa oplatí navštíviť v Trnave

Zaujímavé miesta, ktoré sa oplatí navštíviť v Trnave

Máte voľný víkend a chceli by ste navštíviť zaujímavé miesta v Trnave ...

Systematické značenie kabeláže - normatívne i neštandardizované

Systematické značenie kabeláže - normatívne i neštandardizované

Štandardizované značenie kabeláže zahrnuje niekoľko systémov, ktoré ur...

Medzi obcami Cerová a Prievaly havaroval autobus, vodič nehodu neprežil

Medzi obcami Cerová a Prievaly havaroval autobus, vodič nehodu neprežil

CEROVÁ / PRIEVALY 29. októbra 2020 - Dopravní policajti takmer od 05:0...

 • ja-news-2
 • ja-news-3

Kultúra

Nastavenia

ARTKLUB galériou

ARTKLUB galériou

V utorok 23. septembra 2014 sa v podniku ARTKLUB konala vernisáž mladej talentov...

ARTKLUB galériou

ARTKLUB galériou

V utorok 23. septembra 2014 sa v podniku ARTKLUB konala vernisáž mladej talentov...

Šport

Nastavenia

Ružomberok zastavil víťaznú šnúru vedúcej Trnavy

Ružomberok zastavil víťaznú šnúru vedúcej Trnavy

Nedeľné pätnáste kolo Fortuna ligy prinieslo pre fanúšikov domácej Trnavy trochu s...

Krimi - policajné správy

Nastavenia

Na diaľnici pri Trnave auto narazilo do idúceho kamióna, 3 zranení

Na diaľnici pri Trnave auto narazilo do idúceho kamióna, 3 zranení TRNAVA / BUČANY 9. júla 2015 - Polícia dokumentuje dopravnú nehodu na diaľnici D...

Spoločnosť

Nastavenia

Borci slovenskej rapovej scény v Trnave!

Do Trnavského ArtKlubu zavítali dvaja zaujímaví borci zo slovenskej rapovej scén...

Už túto stredu čajový kútik, knižná výstava, rôzne hry a zaujímavé informácie

Už túto stredu čajový kútik, knižná výstava, rôzne hry a zaujímavé informácie

FACOOLTNÉ STREDY na FF UCM pokračujú. Príďte aj vy najbližšiu stredu, a spríjemn...

Ekonomika

Nastavenia

Podmienky súťaží na AhojTrnava.sk

Všeobecné podmienky súťaží sa použijú pre súťaže vykonávané v rámci internetového portálu AhojTrnava.sk (ďalej len "AhojTrnava.sk"), pokiaľ osobitné pravidlá konkrétnej súťaže neustanovujú inak. Všeobecné podmienky súťaží stanovujú podmienky pre prihlásenie, účasť, získanie a odovzdanie výhry v súťaži, a popisujú práva a povinnosti súťažiacich. 

Podmienky účasti

Súťaže sú určené všetkým návštevníkom portálu. 

Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba, pokiaľ v osobitných podmienkach nebola určená minimálna veková hranica 18 rokov, ktorá splní všetky osobitné podmienky súťaže zverejnené na potáli AhojTrnava.sk Formu prihlásenia sa do súťaže určujú osobitné podmienky súťaže. 

Podmienky získania a odovzdania výhry

Výhercom sa stáva osoba, ktorá správne odpovedala na súťažnú otázku a poskytla všetky údaje potrebné na riadnu a nezameniteľnú identifikáciu svojej osoby a bola za výhercu vyhlásená. 

Výherca bude o výhre informovaný mailom, resp. telefonicky. Pokiaľ bude mailom vyzvaný k prebratiu ceny, resp. poskytnuti dodatočných údajov potrebných na odovzdanie ceny a do 5 dní nebude na tento mail reagovať, cena prepadá v prospech prevádzkovateľa portálu. 

Nárok na výhru zaniká v prípade, ak výherca poruší akúkoľvek povinnosť určenú všeobecnými, osobitnými podmienkami súťaže, alebo koná v rozpore z dobrými mravmi (poskytol nepravdivé údaje, získal výhru podvodným konaním ...), ak si výhru neprebral v stanovenej alebo dohodnutej lehote, ani o jej predĺženie AhojTrnava.sk nepožiadal z ospravedlniteľných dôvodov. 

AhojTrnava.sk nezodpovedá za vady doručenia výhry vzniknuté pri poštovej preprave alebo v súvislosti s ňou. Prípadné nároky vzniknuté na základe vadného doručenia, resp. nedoručenia výhry, postúpi AhojTrnava.sk na výhercu. 

Účasťou v súťaži poslucháč súhlasí s týmito všeobecnými ako aj osobitnými podmienkami súťaže. 

Ochrana osobných údajov

Návštevníci prihlásením sa do súťaže a splnením jej podmienok dávajú Prevádzkovateľovi portálu AhojTrnava.sk svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorými sú poskytnuté identifikačné údaje účastníka súťaže (meno, priezvisko, adresa, telefónne číslo, e-mail ...), ako aj so spracovaním údajov za účelom realizácie súťaže a odovzdania výhry v priebehu súťaže a po jej skončení. 

Tieto osobné údaje môžu byť spracované výlučne pre účely realizácie súťaže, odovzdania výhry, a propagácie ďalších súťaží, t. j. pre potreby riadneho plnenia záväzkov vyplývajúcich zo všeobecných a osobitných podmienok súťaže a pre potreby riadnej identifikácie účastníka súťaže. Účastník súťaže súhlasí najmä s tým, aby AhojTrnava.sk zaznamenal osobné údaje do písomnej alebo elektronickej formy, aby osobné údaje v písomnej aj elektronickej forme uchovávali, zhromažďovali, usporadúvali, vyhľadávali, prehľadávali, kombinovali, preskupovali. 

Účastník súťaže súhlasí a berie na vedomie, že jeho e-mailovú adresu môže prevádzkovateľ portálu AhojTrnava.sk poskytnúť obchodným partnerom súťaží a sponozorom za účelom rozposielania reklamných ponúk. 

Prevádzkovateľ portálu AhojTrnava.sk zároveň sa zároveň zaväzuje neposkytnúť osobné údaje s výnimkou e-mailovej adresy účastníka súťaže tretím osobám, s výnimkou osobných údajov výhercov, ktoré môže poskytnú partnerom za účelom dodania výhry. 

Súhlas so spracovaním osobných údajov je platný počas trvania súťaže a po jej skončení na čas odovzdania výhry a zistenia dodržania týchto a osobitných podmienok súťaží. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je neodvolateľný. 

AhojTrnava.sk zodpovedá za bezpečnosť osobných údajov a dodržiavanie povinností podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Výhra a výhody získané v súťažiach na AhojTrnava.sk nie sú právne vymáhateľné. 

AhojTrnava.sk si vyhradzuje pre prípad podozrenia z porušovania týchto a osobitných podmienok súťaží, najmä pre prípad získavania výhier v rozpore so všeobecnými a osobitnými podmienkami a dobrými mravmi, zneužívania mechanizmu a výhod súťaží, právo návštevníkovi odmietnuť možnosť účasti v súťaži a právo výhercovi výhru neposkytnúť, a to aj so spätnou účinnosťou. 

AhojTrnava.sk si vyhradzuje právo na úpravu všeobecných podmienok a pravidiel súťaží z dôvodov obchodných, zapríčinených treťou osobou alebo vyššou mocou. 

Tieto všeobecné podmienky súťaží vstupujú do platnosti 14. apríla 2015.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť