sob09302023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Avíza a pozvánky 16. ročník TRUCK ARÉNY na SLOVAKIA RINGU + súťaž!

16. ročník TRUCK ARÉNY na SLOVAKIA RINGU + súťaž!

ORECHOVÁ POTôŇ 2. júna 2016 - 16. ročník Truck arény sa uskutoční v nových priestoroch, ktoré pomôžu vytvoriť skvelú atmosféru podujatia plného ťahačov, dopravcov, vystavovateľov a samozrejme návštevníkov.

16. ročník TRUCK ARÉNY na SLOVAKIA RINGU!

Nový priestor aj organizátor dajú tomuto podujatiu celkom nový rozmer. Chýbať nebude ani spanilá jazda Dunajskou Stredou (a okolím) a v nedeľu rovnako na okruhu SLOVAKIA RING. Všetko sa udeje 29. až 31. júla 2016 v areáli automotodromu pri Orechovej Potôni.

Truck aréna je festival ťahačov a veľkých áut, ktorý jednoducho treba zažiť. Je to sviatok nielen pre "truckerov", ale pre celú motoristickú verejnosť. Sprievodným programom budú tiež preteky Porsche Alpen Pokal, čiže o adrenalínové zážitky nebude núdza. Bonbónikom bude spomínaná spanilá jazda po okolí, ako aj na samotnej rýchlostnej dráhe SLOVAKIA RINGU.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Truck aréna ponúkne návštevníkom naozaj všetko. Okrem nablýskaných ťahačov zažijeme vystúpenie hudobných skupín. Vodiči a autodopravcovia tak strávia príjemný víkend pri skvelej hudbe, v príjemnom motoristickom prostredí. Program je obohatený o rôzne sprievodné akcie, chýbať nebudú: sexy umyváreň, boj v bahne, bodypainting, miss mokré tričko, maskoti a veľa ďalšieho.

Organizátor sa teší na všetkých divákov a dopravcov, ktorí každoročne vytvárajú fantastickú kulisu. V tejto chvíli sa vytvára oficiálna web stránka, nový rezervačný systém pre dopravcov a predpredaj vstupeniek.

Všetky informácie nájdete aj na www.truckarena.sk, či www.facebook.com/truck.arena.7.

zdroj a plagát: MMI

SÚŤAŽ o 5x2 vstupenky na 16. ročník TRUCK ARÉNA!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačíZDIEĽAŤ plagát 16. ročníka TRUCK ARÉNY, ktorý sme umiestnili na Facebook stránke AhojTrnava.sk a ste v hre! :)

Súťaž o 5x2 vstupenky na 16. ročník TRUCK ARÉNY na SLOVAKIA RINGU.

Do kedy sa súťaží?


Súťaž o 5x2 vstupeniek na 16. ročník TRUCK ARÉNY trvá do 14.7.2016 do 22:00 hod. Dňa 25.7.2016 vylosujeme 5 výhercov, ktorí získajú po dve vstupenky na toto podujatie.

Meno výhercu uverejníme na FB AhojTrnava.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu AhojTrnava.sk.


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Viac o spolupráci tu: https://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť