sob09302023

Aktualizovanéned, 27 aug 2023 9pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Súťaže Turné BAD KARMA BOY + PURIST (hostia FRESH OUT OF THE BUS) v trnavskom ArtKlub-e + súťaž

Turné BAD KARMA BOY + PURIST (hostia FRESH OUT OF THE BUS) v trnavskom ArtKlub-e + súťaž

TRNAVA 30. septembra 2015 - V utorok 6.10.2015 o 21:00 hod. sa v trnavskom ArtKlub-e bude konať koncert, na ktorom sa v rámci turné predstaví BAD KARMA BOY + PURIST, ktorých hosťami budú FRESH OUT OF THE BUS.

Turné BAD KARMA BOY + PURIST (hostia FRESH OUT OF THE BUS) v trnavskom ArtKlub-e + súťaž

Hudobníci majú za sebou vydarené albumy, spoločné jarné turné a úspešné festivalové leto. Elektropopoví Purist a pesničkoví Bad Karma Boy v jesennej edícii koncertnej šnúry na vybrané koncertné zastávky pozvali uznávaných Kieslowski z Českej Republiky a progresívnych Nitranov Fresh Out Of The Bus. Tentokrát zavítajú aj do miest, ktoré na jar vynechali. Pripravte sa na multižánrové večery elektroniky, inteligentného popu ale aj melanchólie a ojedinelej psychedélie.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...
BAD KARMA BOY
Nedávno vydali nový klip s charakteristickým audiovizuálnym rukopisom. Rýchlo zapamätateľná, dreampopová gitarová linka, vrstvený vokál a priamočiare popové pesničky v orginálnych a precíznych aranžmánoch.

PURIST
Slovensko-anglická kapela s exportným potenciálom. Debutový album nahrávali v kodaňských Red Bull Studios a stihli vystúpiť na medzinárodných festivaloch Electronic Beats, Open'er a Europavox. Pred letom sa rozšírili z tria na kvarteto a ich nahrávka Colourful Noise tak naživo dostáva naozaj plnofarebný zvuk.

FRESH OUT OF THE BUS
Razantné zmeny v tempách, discom pretkaná basa, atmosferická gitara a krásne hlasové harmónie. Český magazín Fullmoon Nitranov označil za horúceho kandidáta na československý album roku.

Viac tu: https://www.facebook.com/events/1643684652540459/

 

SÚŤAŽ o 1x2 vstupenky na BAD KARMA BOY + PURIST (hostia FRESH OUT OF THE BUS)!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačí:

ZDIEĽAŤ plagát BAD KARMA BOY + PURIST v trnavskom ArtKlub-e, ktorý sme umiestnili na Facebook stránke AhojTrnava.sk;

a ste v hre! :)

Turné BAD KARMA BOY + PURIST (hostia FRESH OUT OF THE BUS) v trnavskom ArtKlub-e + súťaž
Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 1x2 vstupenky na BAD KARMA BOY + PURIST v trnavskom ArtKlub-e dňa 6.10.2015 trvá do 4.10.2015 do 22:00 hod. Dňa 5.10.2015 vylosujeme 1 výhercu, ktorý získa dve vstupenky na tento koncert.

Meno výhercu uverejníme na FB AhojTrnava.sk. Výhercu budeme kontaktovať priamo na Facebook-u.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu AhojTrnava.sk.

 


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Viac o spolupráci tu: https://praca.bazar.sk/12905758-manazer-regionalneho-portalu

Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087.


Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť