štv06202019

Aktualizovanéstr, 19 jún 2019 5pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

AhojTrnava.sk

Back Úvod Správy Šport

Športové správy z Levíc a okolia \| Leviceonline.sk Šport

Ružomberok zastavil víťaznú šnúru vedúcej Trnavy

Nedeľné pätnáste kolo Fortuna ligy prinieslo pre fanúšikov domácej Trnavy trochu sklamania. Súčasný líder tabuľky v zápase proti Ružomberku iba „remizoval“ a nechcene si tak prerušil víťaznú šnúru ôsmich víťazstiev v rade. Trnave sa pritom darilo doma i na poli súpera a trnavskí futbalisti naposledy okúsili prehru v polovici septembra proti Bratislave.

2017-11-07 172713

Čítať ďalej: Ružomberok zastavil víťaznú...

Spartak Trnava si priniesol z Michaloviec tri body

MICHALOVCE / TRNAVA 2. marca 2016 - V sobotu, 27. februára, odohrali hráči Trnavského Spartaka v rámci dvadsiateho kola futbalovej Fortuna ligy zápas proti súperom z MFK Zemplín Michalovce. Hralo sa na východe, zápas začal o 17:00 a ponúkol divákom pekný futbalový zážitok.

Spartak Trnava si priniesol z Michaloviec tri body

Čítať ďalej: Spartak Trnava si priniesol...

F1, GP2, NASCAR a množstvo akcie počas Veľkej ceny SR

ORECHOVÁ POTôŇ 18. augusta 2015 - Súčasťou každého veľkého pretekárskeho víkendu na okruhu SLOVAKIA RING sú sprievodné aktivity, ktoré perfektne dopĺňajú akciu na trati. Tento rok zažijú návštevníci Veľkej ceny Slovenska hneď niekoľko vzrušujúcich noviniek.

F1, GP2, NASCAR a množstvo akcie počas Veľkej ceny SR

Čítať ďalej: F1, GP2, NASCAR a množstvo...

FIA Majstrovstvá sveta cestovných automobilov WTCC na SLOVAKIA RINGu 2015 vo fotografiách

ORECHOVÁ POTôŇ 23. júna 2015 - Počas víkendu 20.-21. júna 2015 sa na okruhu SLOVAKIA RINGu v Orechovej Potôni konali už po štvrtýkrát FIA Majstrovstvá sveta cestovných automobilov (WTCC) aj za historicky prvej účasti slovenského jazdca Maťa Homolu, ktorý sa predstavil v priamom súboji so Sébastienom Loebom!

FIA Majstrovstvá sveta cestovných automobilov WTCC na SLOVAKIA RINGu 2015 vo fotografiách

Čítať ďalej: FIA Majstrovstvá sveta...

Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde

Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúdeTRNAVA / KÚTY 23. júna 2015 - Už 43. ročník Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe sa v pondelok 22.6.2015 o druhej popoludní začal výstupom do 4. poschodia cvičnej veže na hasičskej stanici v Kútoch.

Pretekári museli pomocou rebríka zdolať výšku až 10,85 m. V prvej disciplíne medzi sebou súperilo až 130 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

Súťaž pokračovala dnes, t.j. v utorok 23.6.2015 od 8:30 – 13.00 hod. behom na 100 m cez prekážky a od 14.00 – 16.00 hod. štafetou 4 x 100 m s prekážkami na atletickom štadióne AŠK Slávia na Rybníkovej 14 v Trnave.


Portál AHOJTRNAVA.sk hľadá spolupracovníkov!

Portál AhojTrnava.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu  AhojTrnava.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu AHOJTRNAVA.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli AhojTrnava.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo telefonicky na: 0903 671 087
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde
Majstrovstvá SR v hasičskom športe v Trnavskom kraji v plnom prúde

Predbežné poradie pretekárov je dostupné online na http://hasicipoprad.sk/pages/gapa_gp/index.php?stranka=sutaz/sutaz&posun_plus=26.

Prenos z Majstrovstiev SR v hasičskom športe je vysielaný online na http://www.firetv.cz/msr-v-hasicskom-sporte-2015/.

zdroj a fotografie: Prezídium Hasičského a záchranného zboru